"Piękno i pasje" - czasopismo dla... kogo?

Znacie czasopismo "Piękno i pasje"?


Tematyka tego czasopisma obejmuje zarówno ludzkie losy, urzekające zakątki, mało znane zabytki, a także bogactwo przyrody, zwyczaje dzikich zwierząt oraz ludzi pełnych pasji i pozytywnej energii.

Pierwszy numer wyszedł jesienią 2013 roku. W tej chwili moja kolekcja (na zdjęciu poniżej) to osiem pełnych inspiracji numerów, po które sięgam z rozkoszą w każdej wolnej chwili.


Miło jest w takim czasopiśmie znaleźć kogoś znajomego. Ja na jego łamach spotkałam znajomą po fachu - bibliotekarkę - która wraz z mamą wykonuje przepiękną biżuterię sutaszową (nr 1/2013).

Każda z pań domu odnajdzie inspiracje dotyczące sezonowego dekorowania domu, sezonowych potraw oraz sezonowych lokalnych wydarzeń kulturalnych. 


Czasopismo "Piękno i pasje" jest czasopismem dla... każdego! Nieważne, czy kochamy gotować, czy uwielbiamy przedmioty "do-it-yourself". Nie ma znaczenia, czy wakacje spędzamy na łonie przyrody czy w środku miasta. Czy wolimy rośliny czy zwierzęta...

Każdy z nas znajdzie w nim "coś" dla siebie - jeśli nie wszystko, to olbrzymią tego cząstkę. Każdemu z Was życzę tego cudownego uczucia oczekiwania na kolejny numer... Już czwarty w tym roku :)


Komentarze

  1. Potwierdzam,czasopismo wspaniałe.
    Niestety nie będzie już kolejnego numeru :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz